Wyprawka na rok szkolny 2021-2022

WYPRAWKA

NA ROK SZKOLNY 2021-2022

Skład wyprawki przedszkolnej uzgodniona  z Radą Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Marii Konopnickiej w Żninie, w którą w miarę możliwości rodzice mogą  zaopatrywać swoje dzieci w roku szkolnym 2021/2022

Wyprawka przedszkolna dla dzieci 3- letnich:

·        kredki świecowe i ołówkowe, farby plakatowe, plastelina, mały blok rysunkowy, mały blok techniczny biały i dwa kolorowe, wycinanki, pędzelek, ryza papieru ksero, klej w sztyfcie.

Wyprawka przedszkolna dla dzieci 4- letnich:

·        kredki świecowe i ołówkowe, farby plakatowe, plastelina, mały blok rysunkowy, mały blok techniczny biały i dwa kolorowe, wycinanki, pędzelek, ryza papieru ksero, nożyczki, klej w sztyfcie.

Wyprawka przedszkolna dla dzieci 5- letnich:

O wprowadzeniu pakietów pomocniczych w poszczególnych grupach Rodzice zdecydują na pierwszym zebraniu rozpoczynającym rok szkolny 2021-2022.