Ogłoszenie o dyżurze wakacyjnym pełnionym w przedszkolu w miesiącu Sierpień 2024

Informujemy Rodziców, że można  zapisać  dzieci na dyżur wakacyjny,

który w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Marii Konopnickiej w Żninie

pełniony będzie w miesiącu sierpień 2024 r. - zapisy do dnia 17.06.2024 r.

( Zarządzenie Nr 64/2024 Burmistrza Żnina z dnia 15.04.2024 r. w sprawie ustalenia terminów dyżurów i przerw w funkcjonowaniu przedszkoli  i oddziałów przedszkolnych w placówkach oświatowych prowadzonych przez gminę Żninie roku szkolnym 2023-2024)

W miesiącu lipcu  2024 r. dyżur wakacyjny  pełni

Przedszkole Miejskie nr 2  im. Jana Brzechwy w Żninie

przy ul. Klemensa Janickiego 10 - zapisy na dyżur do 14.06.2024 r.

Rodziców zainteresowanych prosimy

o zgłoszenie się do w/w placówek

celem podpisania dokumentów na dyżur wakacyjny.

Poniżej dokumenty do pobrania  na dyżur wakacyjny pełniony przez  Przedszkole MIejskie nr 1 im. Marii Konopnickiej w Żninie w miesiącu sierpień 2024 r.:

Rodzice dzieci z innych placówek składają wniosek o przyjęcie dziecka oraz załącznik nr 13

Rodzice dzieci z naszego przedszkola składają aktualizację danych i załącznik nr 13 (gdy chcą wskazać dodatkowe osoby do odbioru dziecka z przedszkola  w czasie dyżuru).