Komunikat dla rodziców dzieci przyjętych do przedszkola

Na dzień dzisiejszy przedszkole jest przygotowywane do pełnego otwarcia od dnia 1 września 2020 r. zgodnie z wytycznymi przeciwepidemicznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 lipca 2020 r. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkole podstawowej i innych form wychowania przedszkolnego oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do 3 lat.

W związku z powyższym prosimy wszystkich rodziców o śledzenie strony internetowej przedszkola i odbieranie wiadomości przesłanych na podane przez Państwa adresy e-mail po 24 sierpnia 2020, dotyczące organizowania dnia adaptacyjnego i inne.

W tym roku Dzień adaptacyjny odbędzie się dnia 31 sierpnia 2020 r.. O godzinach przyjścia poszczególnych dzieci z rodzicem będziemy informować na e-mail po 24 sierpnia 2020 r. W związku z panującym COVID -19 dzień adaptacyjny będzie przebiegał pod ścisłym rygorem sanitarnym.

W tym dniu do przedszkola zgodnie z podaną godziną nie wcześniej i nie później dociera jeden rodzic z dzieckiem. W każdej grupie na podaną godzinę będzie zaproszonych 9 dzieci i po jednym z ich rodziców. Po 24 sierpnia 2020 r. będzie zamieszczony na stronie internetowej w zakładce Aktualności.

Regulamin określający obowiązki i procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID-19 w Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Marii Konopnickiej w Żninie z uwzględnieniem GIS z dnia 2 lipca 2020 r. W celu zapewnienia bezpieczeństwa zobowiązujemy rodziców do zapoznania i stosowania się z Regulaminem.

Gdyby zaistniała sytuacja niezależna od przedszkola uniemożliwiająca prowadzenie pełnej działalności z zakresu wychowania przedszkolnego będziemy Państwa na bieżąco o niej informować.

Z poważaniem Dyrektor Małgorzata Bromberek