Spotkanie adaptacyjne

Spotkanie adaptacyjne odbędzie się w dniu 31.08.2020 r. zgodnie z harmonogramami, które Państwo otrzymają w dniu dzisiejszym tj. 28.08.2020 r. na wskazane przez Państwo adresy poczty e-mail.

W związku z utrzymującą się sytuacja pandemiczną w trosce o bezpieczeństwo Państwa Dzieci, Państwa i wszystkich Pracowników przedszkola prosimy o zapoznanie się z Regulaminem określającym obowiązki i procedury bezpieczeństwa w okresie pandemii COVID - 19 w  Przedszkolu Miejskim nr 1 im. Marii Konopnickiej w Żninie wraz z jego załącznikami, które w formie aktywnej są do pobrania na stronie przedszkola w zakładce Aktualności na dole strony w  formie załącznika.

Uzupełniony i podpisany załącznik nr 2 i nr 3 do Regulaminu prosimy oddać wychowawcom grup w czasie spotkań adaptacyjnych. W razie braku możliwosći dotarcia na spotkania adaptacyjne prosimy o przesłanie e-mail na adres poczty przedszkola: pm.nr1.znin@wp.pl

Informujemy, że ubezpieczenie dzieci  przedszkolnych jest dobrowolną decyzją Rodziców, którzy ubezpieczają je we własnym zakresie.

Informacje o pierwszych zebraniach z Rodzicami będą przekazane w późniejszym terminie.