Wyprawka na rok szkolny 2020-202

Skład wyprawki przedszkolnej ustalony na posiedzeniu Rady Rodziców Przedszkola Miejskiego nr 1 im. Marii Konopnickiej w Żninie w dniu 12.02.2020 r. w którą w miarę możliwości rodzice będą zaopatrywać swoje dzieci w roku szkolnym 2020/2021

• Wyprawka przedszkolna dla dzieci 3- letnich: kredki świecowe i ołówkowe , farby plakatowe, plastelina , mały blok rysunkowy, mały blok techniczny biały i dwa kolorowe, wycinanki, pędzelek, ryza papieru ksero, klej.
  • Wyprawka przedszkolna dla dzieci 4- letnich: kredki świecowe i ołówkowe , farby plakatowe, plastelina , mały blok rysunkowy, mały blok techniczny biały i dwa kolorowe, wycinanki, pędzelek, ryza papieru ksero, nożyczki, klej.
  • Wyprawka przedszkolna dla dzieci 5- letnich: kredki świecowe i ołówkowe , farby plakatowe, plastelina , mały blok rysunkowy, mały blok techniczny biały i dwa kolorowe, wycinanki, pędzelek, ryza papieru ksero, nożyczki, klej.

O wprowadzeniu pakietów pomocniczych w poszczególnych grupach Rodzice zdecydują na pierwszym zebraniu rozpoczynającym rok szkolny 2020-2021.