Komunikat

W związku z możliwością organizowania dyżurów letnich zgodnie z dokumentami rekrutacyjnymi (Jeżeli Rodzice /Prawni opiekunowie w okresie wakacyjnym od 1.07.2020 r. do 31.07.2020 r.- PM nr 2  i od 1.08.2020 r. do 31.08.2020 r.- PM nr 1 chcą skorzystać z usług przedszkola dyżurującego, do którego dziecko nie uczęszczało w trakcie roku szkolnego, na czas trwania dyżuru składają wniosek o przyjęcie (załącznik nr 2) wraz z upoważnieniem osób do odbioru dziecka (załącznik nr 13), najpóźniej do 15 czerwca bieżącego roku szkolnego.

Natomiast Rodzice /Prawni opiekunowie, którzy nie zapisali dziecka na dyżur we wniosku lub deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego w swoim przedszkolu, mogą to również dokonać przy pomocy arkusza „ Aktualizacja danych dotycząca korzystania ze świadczeń przedszkola" ( załącznik nr 4), najpóźniej do 15 czerwca bieżącego roku szkolnego).

W związku z powyższym prosimy zainteresowanych rodziców o zapoznanie się z REGULAMINEM OKREŚLAJĄCYM OBOWIĄZKI I PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID - 19 W PRZEDSZKOLU MIEJSKIM NR1 IM. MARII KONOPNICKIEJ W ŻNINIE stanowiącym załącznik do komunikatu i przesłanie wypełnionych druków: deklaracji korzystania z możliwości opieki nad dzieckiem w przedszkolu, deklaracji rodzica i oświadczenia rodzica (załączniki 1,2 i 3) na adres przedszkola pml@gminaznin.pl do dnia 15.06.2020r. do godziny 15.00.